Home Agenda Nadenken over de toekomst bij longziekten: behandelwensen en behandelgrenzen bij longziekten

Nadenken over de toekomst bij longziekten: behandelwensen en behandelgrenzen bij longziekten

Datum 12 februari 2026
Type evenement Informatiebijeenkomst
Tijd evenement 14.00-16:00 uur (vanaf 13.45 uur ontvangst)
Kosten geen
Plaats Spijkenisse Medisch Centrum, Ruwaard van Puttenweg 500 in Spijkenisse
Organisator Delta Dokters & Longfonds

Palliatieve zorg gaat gelukkig niet alleen over terminale zorg of over dood gaan. Het is ook zorg die gericht is op verzachting of verlichting van de klachten van mensen die tijdig willen nadenken over behandelwensen- en grenzen. COPD en Longfibrose zijn zulke ziekten.


 

De laatste jaren komt er daarom steeds meer aandacht voor de begeleiding en behandeling van mensen met gevorderde longziekten. Met de bedoeling om de kwaliteit van de zorgverlening – en daarmee de kwaliteit van leven van patiënten - te verbeteren.

De bijeenkomst is gratis toegankelijk en er is voldoende ruimte om vragen te stellen.

De gastspreker van deze bijeenkomst: Huisarts Saron Donker - Voogt, kaderhuisarts COPD/Astma

Inloop vanaf 13.45 uur, de bijeenkomst start om 14.00 en duurt tot 16.00. Verzoek om tijdens het bezoeken van deze bijeenkomst geen geurtjes te gebruiken. 

Wijzigingsdatum: 30 januari 2026
Stel jouw vraag